100 Jaar Vitus Voorstelling: Schot in de Roos

Ingezonden door admin op zo, 09/04/2011 - 16:05

Auteur: Billy St. John, Vertaling: Aris Bremer, Regie: Tom Vlug

Vrijdag 7 oktober 2011


Voor het 100 jarige jubileum van het Vitusgebouw brengt de Toneelvereniging Blaricum een speciale voorstelling. "Schot in de Roos" is een detective spel, waarbij u mag meehelpen om de dader te achterhalen. Speciaal voor deze voorstelling is een samenwerking aangegaan met de Tafeltennisvereniging Vitus om deze voorstelling mogelijk te maken.

Rutger de Roos,een sluwe miljonair met tal van vijanden, is in zijn landhuis vermoord aangetroffen en Inspecteur Pareis heeft de opdracht het onderzoek te leiden.De alibi's worden onder de loep genomen en de cruciale gebeurtenissen het uur voor de moord worden in flashbacks getoond.

Cast

Inspecteur Pareis Daniëlle Lambour
Rutger de Roos Jos Rigter
Evelien de Roos Yvonne Boor
Madam Arcadia Annemieke Rigter
Minnie Maas Els Schaapherder
Felix Maas Lex de Roo
Laura Warnaar Iris Veerman
Krijn Warnaar Dino Veerman
Emma Boogaard Bernadet Sertons
   
Regie: Tom Vlug
Souffleur: Mireille Veerman
Licht/geluid: Joost Schaapherder
Aanvang 20.15 uur.
Locatie: Vitusgebouw, Kerklaan 10, Blaricum
Toegangskaarten kunt u reserveren bij Els Schaapherder, telefoon: 035-5256904